Dievo ašaros ir žemės kraujas

- Kas tai yra RASA ?


               - Įdomus tai dalykas, stiprus. Su kuo tik žmogus rasą netapatina. Ir su dievo ašarom, ir su žemės krauju. Niekas pilnai jos savybių nesupranta. Viena pasakysiu: daug kur rasą pritaikyti ir panaudoti galima: gydyme, magijoje, okultizme, visur ji sau vietą randa. Žmonės iki galo jos taip ir nesuprato, bet panaudoti išmoko.

Senelė, gydydama žmones, dažnai rasą naudodavo, kartais gryną, bet dažniausiai maišydavo su kitomis medžiagomis. Ji rinkdavo rasą griežtai pagal mėnulio fazes, NUO SKIRTINGŲ augalų. Rūsyje ant lentynų visada stovėdavo dešimtys  sandariai uždarytų beržo tošies kibirėlių. Su rasos vandeniu senelė darydavo vaistažolių užpilus, bet ne nuovirus.

 

- Rasa ugnies nemėgsta, ji ją savyje turi. Rytinė – dangaus, naktinė – žemės, o vakarinė gyvąją. Mums tik reikia tą ugnį išlaisvinti ir tarnauti žmogui priversti, - sakė ji. – Gamtoje milijonus metų vyksta įvairūs procesai, įvairios medžiagos pačios susiranda viena kitą ir susijungia. Žmogus, pagal savo sugebėjimus, stengiasi tuos procesus pakartoti, bet gyvenimo jam tam neužtenka. Taip ir rasa – prisimena pačią pasaulio aušrą ir tą atmintį mums atiduoda, KAIP JĖGĄ. Jėga jos ypatinga ir pažinti ją žmogui neduota, gal tik Dievui. O Dievą mažai kas iš žmonių girdėti nori.

 

Senelės pasakojimai ir aiškinimai, jos darbo stebėjimas, mano sąmonėje pamažu susiliejo.

 

į vieną visumą. Senelė pastoviai imdavo mane su savimi rinkti vaistažolių ir rasos, mokė pažinti mineralus, ir kiekvieną kartą pasakodavo ką nors nauja.

 

                - VAKARINĘ rasą geriausia rinkti nuo ramunėlių, - mokė mane. – Ramunėlių būdas minkštas, švelnus, su visomis žolelėmis ji draugauja, su nieku nesipyksta. Nuo jos paimta rasa padeda nuo sielos ligų, agresyvius nuramina, miegą gražina. Padeda ir nuo akių ligų, pvz.: glaukomos.

 

                RYTINĘ rasą senelė visada rinkdavo per delčią ir naudodavo ją gydant įvairius susirgimus, susijusius su staziniais procesais organizme.

 

-          Jeigu rytais bėgiosi po rasą, - sakė ji, - nuospaudos ir pentinai pranyks. Galvą plausi – plaukai augs tankūs ir sveiki. Seniems rytinė rasa jėgų prideda ir odą atjaunina, gali net regėjimą grąžinti. Rytinę rasą geriausiai rinkti nuo dobilų. Rinkimo laikas trumpas. Viso labo pusvalandis nuo to momento, kai pirmas saulės spindulėlis rasos lašelius apšviečia. Tuo laiku surinkta rasa savyje turi eterinę (kosminę) energiją ir gydymui turi didžiausią jėgą.  Rasos vandenėlį galima laikyti iki septynių parų, laikant ją vėsiai medinėje arba tošinėje taroje. Rytinė rasa atjaunina odą, o, jeigu ją gersi, suaktyvina medžiagų apykaitą ir apsaugines organizmo funkcijas.

 

                - NAKTINĘ rasą renka per priešpilnį, nuo pienių. Rinkimo laikas nuo 1val. iki 3val. Šią rasą naudoja gydant stiprius uždegiminius procesus ir tik kompresais.

 

                Vakarinė rasa įdomi savo raminamuoju poveikiu. Renka ją per jaunatį nuo ramunėlių ir naudoja gydant nervų ir psichikos ligas, taip pat nemigą. Rasos vandenėlį geria po mažą gurkšnelį ir daro kompresus.

 

Žinoma, nebūtina rasą rinkti griežtai pagal mėnulio fazes ir nuo atskirų augalų, nors tai žymiai susilpnins gydomąjį rasos efektą. Rinkimui ir laikymui naudoti tik medinius indus.

 

                „Dievo ašaros“ padarys dėl jūsų viską, ką tik sugeba. O sugeba jos labai daug ką.

 

                    Vladimir Larin „ Rusų žiniuonio pasaulis: pirmosios pamokos“

 

             Vertė  Dalia

Komentarai

* pažymėti laukai yra privalomi


Saugos kodas:

Vardas: Sigita
El. paštas:
Kai tarnavo armijoje mano uošvis turėjo jo draugas kojų grybelį,tai daktaras liepė vaikščioti po rasą basomis ir grybelis išnyko.........
Vardas: Rasa
El. paštas:
taip rasa tikras stebuklas. tik kad mažai apie tai susimastome
Vardas: -
El. paštas:
gražu.
Vardas: Irena
El. paštas:
Kaip idomu.Tikrai isbandysiu
Vardas: Valerija
El. paštas:
aš perskaitau visus jūsų straipsnius, daug ką bandau pati padaryti,pasinaudoti patarimais. Ypač viską atidžiai skaičiau apie gamtinę žemdirbystę, sužinojau daug naujo- ačiū jums visiems .Labai įdomus vertimas- ačiū Daliai .
Vardas: senis
El. paštas:
Tai nuostabu! Daug ką esu išbandęs. Ačiū.
Vardas: Valius
El. paštas:
Ačiū Daliai už vertimą.Straipsnis vertas dėmesio. ...Žmonės iki galo jos taip ir nesuprato, bet panaudoti išmoko.....