Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas

Nerašysiu apie patį kepenų valymo fiziologinį mechanizmą.Jis puikiai aprašytas G. Malachovo knygose. Bet labai svarbu, kad KEPENŲ VALYMOSI PROCEDŪRĄ PRADĖTI TIK PO ŽARNYNO IŠVALYMO...


Kiekvienais metais pavasarį darau vieną kapitalinį organizmo valymą ir suderinu jį su žarnyno valymu. Supriešparazitiniu valymu.Ir su kepenų valymu.T.y. vienu šūviu – trys zuikiai. Kodėl pavasarį, todėl, kad tai pats palankiausias metas kepenų valymui, kurį rekomenduojama pradėti kai pradeda tekėti beržų sula.

 

Tad pereinu prie pačios valymosi procedūros.Tam man reikės apie 200-250g aliejaus (tinka bet kuris - rafinuotas, nerafinuotas - bet geriausiai – alyvuogių) ir toks pats kiekis natūraliai išspaustų citrinos sulčių.

 

Visa valymosi paslaptis – išankstinis organizmo paruošimas - “suminkštinimas”.

 

“Suminkštinimą”, šiltų vandens procedūrų pagalba, reikia būtinai atlikti mažiausiai 3-4

 

kartus.Kiekvieną šiltą procedūrą pabaigiu trumpalaikiu šaltu dušu.Tuomet iš manęs akmenukai byrės jau iš pirmo karto.Paskutinę “minkštinimo”procedūrą atlieku dieną priešpatį kepenų valymą.

 

Jeigu 3-4 dienas prieš valymą maitinsimės daugiausia augaliniu maistu ir naudosime didelį kiekį šviežiai spaustų sulčių (1 dalis burokų ir 4-5 obuolių, pageidautina rūgščių) ir vieną kart į dieną darysime valomąją klizmą, pasiruošimas bus idealus.

 

Pagaliau, ateina pati valymosi diena.Pageidautina, kad tai būtų viena ar dvi dienos prieš pilnatį, o savijauta rami.Ryte, pasinaudojęs tualetu, pasidarau valomąją klizmą.Toliau lengvai papusryčiauju, prieš tai išgėręs šviežiai išspaustų sulčių.Taip pat lengvai papietauju ( visai nevalgyti negerai) ir po 1-2 valandų pradedu šildyti kepenų sritį.Tam tikslui prie dešiniojo šono, kepenų srityje priglaudžiu elektrinę pagalvėlę (galima ir pūslę su karštu vandeniu). Įsitaisau patogiai fotelyje ir žiūriu televizorių arba skaitau knygą. Kepenis šildau visą dienos likutį. Maždaug 7-8 valandą vakaro pradedu pačią kepenų valymo procedūrą.Prieš tai šiek tiek pašildau aliejų ir sultis iki 30-35 laipsnių inde su karštu vandeniu.

 

Ir taip, viskas paruošta, stovi dvi stiklinės , viena su aliejum, kita su sultim. Geriu po 1-2 gurkšnelius aliejaus ir užgeriu tokiu pačiu sulčių kiekiu.Maždaug po 15-20 minučių, jeigu nepykina, pakartoju.Laukiu 15-20 minučių, ir taip kelis kartus kol neišgeriu viso aliejaus ir sultis.Vėl ramiai įsitaisau fotelyje ir žiūriu televizorių arba skaitau knygą.

 

Galiu pasakyti, kad pradžioje viskas būna neblogai, bet vėliau, kai aliejaus ir sulčiu įpusėju, jaučiu, kad šiek tiek negera. Jeigu pykina, palaukiu šiek tiek ilgiau, kol negerumas praeina ir vėl geriu aliejų ir sultis.Svarbu, jeigu pykina, palaukti tiek, kad nemalonūs pojūčiai praeitų, ir tik tada pakartoti.Procedūrą ištempti nebaisu, o netgi naudinga.Bet jeigu blogumas nepraeina, pasitenkinu išgertu kiekiu ir to man gana.

 

Šildymą galima baigti, o galima ir toliau šildyti.

 

Po to kai aliejus ir sultys išgerti (aliejaus ir sulčių kiekis nuo 100 iki 300 gramų), Įvykdau eilę priemonių, kurios efektą sustiprina.Maždaug po valandos, kai baigiu gerti, patogiai atsisėdu, vata užkemšu kairę nosies šnervę ir kvėpuoju dešine.(Kvėpavimas per dešinę šnervę organizmą sušildo, per kairę atšaldo).Ant liežuvio užberiu šiek tiek maltų juodųjų pipirų, o kepenų srityje reikėtų padėti Kuznecovo aplikatorių su metalinėmis adatėlėmis.Tačiau aš Kuznecovo aplikatoriaus neturiu, tad naudoju paprasta plaukų šepetį, bet su metaliniais danteliais.Visa tai, skatina energijos ir šilumos atsiradimą organizme, nukreipiant juos į kepenų sritį.

 

sedi

Papildomai vaizduotėje nusipiešiu tai, kad iškvėpdamas nukreipiu ugninį kamuolį į kepenų sritį.Kvėpuoju lėtai , stipriai dirbdamas diafragma.Išpučiu pilvą įkvėpdamas, ir įtraukiu jį, kai iškvėpiu.Tuo gerai pamasažuoju kepenis, sustiprinu kraujo apytaką .Taip kvėpuoju 15-30 minučių, šiek tiek pailsėjęs - pakartoju.Pertraukų metu kepenų srityje padedu paprastą magnetą.


Magnetinė terapija sustiprina kapiliarinę kraujotaką.Tuo pačiu magnetinis laukas suaktyvina fermentus, kurie vaidina didelį vaidmenį valomojoj procedūroj.


Visos šios gudrybės padeda įjungti pačius giliausius organizmo lygius, atsakingus už gyvybingumą, valymąsi ir atstatymą.Jokia kita procedūra neveikia taip galingai, kaip aprašytoji.Akmenų ir teršalų išvarymas iš kepenų turėtų prasidėti naktį arba ryte.Bet man visuomet prasideda ryte. Naktį miegu neramiai, jaučiu kaip pilve vykstą kažkokie procesai: pilvas „urzgia“, gurguliuoja. Bendrą savijautą sunku ir aprašyti, bet jaučiu, kad lyg visas organizmas stengiasi padėti kepenims, visa jo energija nukreipta į kepenų sritį, todėl čia ir sunkumas galvoje ir silpnumas, bet aš džiaugiuosi, nes žinau, kad viską padariau teisingai ir procesas prasidėjo.


Ryte atsikeliu anksčiau. Savijauta sunki, bet jau žinau, kad tokia savijauta todėl, kad visi iš žarnyno išmesti akmenys, toksinai, sena tulžis ir kiti nešvarumai persikraustė į žarnyną ir organizmas reikalauja kuo greičiau jais atsikratyti, ką aš nedelsiant ir padarau. Tam panaudojui valomąją klizmą ir...


Ir savo akimis pamatau visa “turtą”, įgyta iškreiptos mitybos dėka, ir iš karto suprantu, kad reikia ne tik atsikratyti viso šio „turto“, bet ir sudaryti sąlygas, kad jo daugiau nesukaupčiau.Tai ir akmenys tamsiai ir šviesiai žalios spalvos, jų dydis įvairus , tai ir į mazutą panašios senos tulžies, tai ir kepenyse pasislėpę parazitai.Papildomai padarau dar vieną valomąją klizmą.Šiek tiek pailsėjęs papusryčiauju. Pirmiausia išgeriu 0,5 litro sulčių (morkų, obuolių, burokų ).Tik po to valgau salotas, košę, virtą ant vandens.


Jaučiu kaip energija palengva grįžta. Pagal savijautą žarnyną išsivalau tiek, kiek jaučiu esant reikalinga. Akmenys dar eina ir sekančios dienos rytą, nors jau ir nedaug. Tačiau dabar jaučiuosi lyg ant sparnų, pavasarinė energija sugrįžo!

 


Kiek kartų reikia valytis kepenis?

 


Pirmas valymas pats sunkiausias, organizmas išnaudoja daug jėgų.Būna taip, kad pirmą kartą išeina daug senos tulžies, pelėsio,balkšvų siūlų, o akmenų beveik nėra.Tai nereiškia , kad valymas praėjo nesėkmingai.Viskas normalu, tiesiog kepenys labai stipriai užterštos, ir tik antrą ir visus sekančius, pasipils akmenėliai.Visus kitus valymus reikia daryti pagal savijauta: po trijų savaičių, po mėnesio, jie bus žymiai lengvesni. Kuo greičiau atsikratysiu purvo kepenyse, tuo greičiau normalizuosis virškinimas,kraujotaka ir medžiagų apykaita.Ir valytis reikia iki tol, kol nebeišeis jokie nešvarumai.


O kodėl reikia tiek daug valymų? Ogi todėl, kad kepenys susideda iš kelių skilčių ir per viena valymą suspėja išsivalyti tik viena skiltis.


Tai mano valymosi patirtis, žinias aš paėmiau iš G.Malachovo knygų ir pritaikiau jas praktikoje, todėl norintiems patiems susitvarkyti su savo sveikatos bėdomis patarčiau jas taip pat paskaityti.Būkit sveiki ir Laimingi!


 


Algirdas

Komentarai

* pažymėti laukai yra privalomi


Saugos kodas:

Vardas: Alina
Data: 2018-01-06
El. paštas: annlemun@hotmail.com
As dariausi toki pat kepenu valyma kaip aprasyta Algirdo, pagal ta knyga. Septynis kartus valyma dariau kas tris savaites. Pagal valymo programa reikia 8 kartu, bet astunta karta mano kepenys jau turbut buvo pilnai issivale, kad kai as pradejau pasiruosimo dienas gerti sultis, pradejo pykinti nuo tu sulciu. As tada supratau, kad jau nereikia valyti, man uzteko 7 kartu. Tai pats geriausias budas isvalyti akmenis ir smeli is kepenu, tulzies pusles. Nebijokite, akmenys neistrigs kanaluose, nes citrinos rugstis ir alyvu aliejus juos tirpina, sumazina. Atrodo Laura raso, kad ji naudojo greifrutu sultis, o ne citrinu. Va del to jai ir buvo labai bloga, net reikejo ligonines. Greifrutu negalima valgyti su kai kuriais vaistais. Jie sustabdo vaistu isisavinima. Kelias dienas taip pavartojus daug greifrutu, organizme gali susidaryt per didele doze tu vaistu, nes greifrutai sustabdo vaistu issisavinima. Vaistai kaupiasi organizme ir ju doze dideja, gaunasi apsinuodijimas vaistais. Taip kelias dienas pavalgius daug greifrutu ir kartu naudojant vaistus galima net mirti nuo per dideles dozes. Geriau paskaitykit apie greifrutjus, jie netinka gydymui ir valymui. Taigi kepenu valymui naudoti tik citrinas ir salto spaudimo alyvuogiu alieju. Aliejus tirpina akmenis. Paziurekit kai jusu rankos buna nesvarios, oda kieta ir jas patrynus citrinos skiltele, rankos pabala, oda suminksteja. As esu pries opercija, pries tulzies pusles pasalinima, noriu tureti visus organus, todel naturalus valymo budas yra pats sveikiausias. As esu valius visa organizma, visus organus ir tikiu tik naturaliu valymu. Musu organizamas yra tiek uzsiterses nuo visokio maisto, kad ji butina valyti, o ne ispjauti uzterstus organus. Sekmes jums valant kepenis.
Vardas: sonata
Data: 2016-04-24
El. paštas: sonuze@yahoo.com
as irgi noreciau pabandyti sita buda,bet ka daryti jei as nenoriu sau klyzmos statyti
Vardas: Algis
Data: 2014-04-24
El. paštas:
Tiek neigiamų komentarų prieš garsų Malachovą,net nežinia kuria puse tykėti,norisi bandyti,girdėjau išeina lauk daug tulžies ,siūlų ir kitos velniavos,teks pirmąjį kartą atlikti privačioje klinikoje už pinigus jei kartais įstrigtų akmuo.
Vardas: Eugenijus
Data: 2014-03-10
El. paštas: ogis@info.lt
Na stai, as jau namie po operacijos. Nupjove tulzi, iseme du pupos dydzio akmenukus.Netaip jau baisu viskas ,bet pavojus gyvybei nebegresia. Papasakojau gydytojui apie Algirdo aprasyta metoda, jis tepasake, kad jei buciau ji ismegines, operacijos tikriausiai "nebebutu prireike". Nes jei atsiranda akmenukas, anksciau ar veliau jis sukels tulzes pusles uzdegima ir pasekmes gali buti staigios ir nenuspejamos. O akmenukai kepenu latakuose susidaro labai retai, bet jei taip nutinka irgi buna liudnos pasekmes. Taip kad tie kurie skaite visa sia rasliava, pasitikekit kompetentingais ir kvalifikuotais gydytojais o ne kazkokia bobuciu rasliava. Bent mano nuomone tokia ir as jo niekam nepersu. Parasiau tik ka payriau ir visa tai skirta pamastymui.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Labai natūralu, kad žmonės abejoja. Todėl šiame tinklapyje niekas niekam nėra siūloma. Viskas kas čia parašyta yra išbandyta ant savęs ir aprašyta asmeninė patirtis. Informaciją kaip ir rašiau ėmiau iš G.Malachovo knygų. O ir kiti autoriai aprašo šią procedūrą panašiai. Valydamas organizmą stengiausi viską daryti taip kaip aprašytą knygose ir nusivilti nė karto neteko. Visos mano kepenų valymosi procedūros buvo sėkmingos. Dar kartą pakartosiu, kad šiame tinklapyje aprašoma asmeninė patirtis, pasinaudojus informacija, kuri yra visiems prieinama. Tai yra, ta informacija yra patikrinta asmeniškai ir čia pateikiami rezultatai. Nieko niekam nėra siūloma ir juo labiau brukamą. Netgi priešingai, žmonėms kurie ryžtasi organizmo valymosi procedūroms primygtinai siūlau iš pradžių perskaityti knygas šiuo klausimu ir tik paskui pačiam priimti sprendimą. Tai yra už savo sveikatą prisiimti atsakomybę pačiam. Niekas už jus priimti sprendimo neturi teisės, nei gydytojai, nei knygų autoriai, nei juo labiau tie kurie sprendimus dėl savo sveikatos jau padarė. Aš savo laiku sprendimą padariau. Niekas tur būt nepaneigs, kad mūsų organizmas su metais yra užteršiamas ir kuo toliau tuo labiau. Ir kai šitą supratau, priėmiau sprendimą panaikinti priežastį vietoj to, kad eiti pas gydytojus ir kovoti su pasekmėmis. Išsivalęs organizmą, pakeičiau mitybą ir šiuo metu puikiai jaučiuosi. Maždaug tada kai man buvo 25-ri, man buvo diagnozuota hipertonija. Jei neklystu, tai neišgydoma liga, su ja kovojama visą gyvenimą tik tablečių pagalba. Tai štai šiuo metu mano kraujo spaudimas normalus ir apie jokia hipertonija kalba neina. Ir pas gydytojus apsilankau tik profilaktiniam patikrinimui. Ir pabaigai: kiekvienas turime teisę būti sveiki, bet gyvenimas pilnas pagundų. Ir jeigu jau mes piktnaudžiavome maistu, gėrimais, rūkimais, tai koks organizmas atlaikys tai, jo galimybės nebegalinės, jis, žinoma, užsiteršia ir čia kiekvieno pasirinkimas, ar taip pat gyventi ir toliau, ar kažką keisti savo gyvenime. Ar ne taip?
Vardas: Birute
El. paštas:
Siaip tai akmenukai susidaro tik tulzies puslej, kad kepenu latakuose ju yra simtai ....yra mitas. Jei susidaro kazkoks akmenukas kepenyse ir ima kazkiek trukdyt nuteket tulzies skysciui, zmogus buna geltonas, ir be gydytoju pagalbos jokiu akmenuku niekas nei is kepenu, nei is tulzies neisims. Cia bobuciu pasaka,. Kaip galima isplaut kepenis. Isivaizduokit, jus isgeriat riebu skysti....kur jis patenka ? Aisku i skrandi, po to i dvilikapirste zarna. Jei neisvemiama, tada tas skystis stumiamas per zarnyna, zmogus jauciasi siaubingai, nes stoja skrandis, kepenys nepajegia iskart pagamint reikalingo kiekio tulzies, kad suskaidytu stikline riebalu. Gaunasi automatiskai tulzies ar net kepenu uzdegimas. Kepenys juk ne koks maiselis, kuri galima ipylus aliejaus praskalaut, i kepenis aeina kraujas, kuri kepenys kaip filtras isvalo. Prasome nemulkinti liaudies tokiais "alia" receptais, o patiklieji, susimastykit pries kazka darydami apie pasekmes. Aciu uz demesi.
Vardas: Eugenijus
El. paštas:
Pries pora menesiu uzejo skausmo priepuolis, echoskopu nustate tulzyje esanti akmenuka. Gydytojas pasiule operuotis. Taigi operacija atliks po poros dienu. Turiu laiko taigi sutikau miestelyje gyvenancia zolininke ,aisku kalba pakrypo apie naturalu varyma aliejumi. Pasiklausiau jos ir nutariau placiau pasidometi paskaitydamas ivairius mokslinius straipsnius ir liaudies medicinos metodus. Na ir viska subendrines susidariau toki vaizda. Ar yra cia bent vienas rasantis megines metoda naturaliai salint. As kazko linkes tiket, kad pradejus toki valyma labai greit galima nukeliaut i kapus. Nes uzkisus tulzies lataka ivyks gelta, susidarys baisus spazmai,nepakeliamas skausmas. cia labai trumpas laikas, jei suspes atvaziuot greitoji pagalba ir medikai bus nusiteike saziningai atlikt savo pareiga. O jei jis nepaskubes...tada prognozes liudnos. Kitas momentas, metodas nurodo gerti alieju,tai mano akimis taip pat netoleruotina, nes jei pavalgius blynu man uzeina priepuolis, tai kaip as turesiu jaustis isgeres stikline aliejaus.???? ar tai zmones susimasto? Internete daug skaiciau, ivairiuose forumuose ir radau nemazai informacijos, kad zmones lengvatikiai patikeja liaudies medicija, jau ne vienas tokiu budu iskeliavo anapilin. Siaip internete daug informacijos kaip galima numesti svori, issigydyti vienokia ar kitokia liga, aisku ten siulomi ivairus papildai uz pinigus, kurie nieko neveikia. Na siuo atveju metodas nereikalauja brangiu ingredientu. taciau as linkes pasitiketi mokytais zmonemis, gydytojais o ne tokiais nepagristais metodais, Va noreciau realiai pamatyt, kaip kazkas savimi rizikuoja, stebet procesa, jo pasekmes, isitikint savo akimis, tada gal patikeciau. beje tie is kepenu pasisalinantys akmenys yra ne kas kitas kaip reakcijos riebalu ir citrinos rugsties rezultatas. Pats va imsiu ir atliksiu bandyma, ipilsiu aliejaus ir atskiesiu ji citrinos sultymis, idomu kas gausis....Taigi kol kas sie metodai manes dar neitikino, ir siulau kitiems lengvatikiams pries kazka atliekant pamastyti apie pasekmes.
Vardas: Laura
El. paštas:
As valaiusi kepenis pries tai pasidariusi zarnyno valyma. Po pirmo zarnyno valymo seanso labai palengvejo, jauciausi lengva ir svari kaip ant sparnu. Pirmas kepenu valymas praejo pakankamai gerai, bet as dariau ji su karciom druskom ir paskui geriau greipfurtu ir alyvuogiu aliejaus misini. Kar viska suminkstinti 5 dienas pries tai geriau obuoliu sidro tabletes. Pirma karta isgerus aliejaus ir sulciu plakini( viska suplakiau kad butu maloniau getrti) siek tiek pykino, bet sekanti ryta laaaaabai gerai ir laaaaabai daug ivairaus dydzio zaliu akmenuku isbyrejo, tik po to visa diena jauciausi be galo silpna, truko energijos, svaigo galva. Sekanciomis dienomis viskas buvo gerai, oda pagrazejo, savijauta taip pat. Antra karta dariausi po menesio ir buvo labai bloga. isvemiau visas sultis su aliejum, vemiau labai daug kartu, teko vaziuoti i priemima ligonines nes prasidejo ranku traukuliai. turbut labai daug kalio ir magnio pasisalino vemiant, spaudimas buvo gal 20 ant 50. gavau keleta lasaliniu ir po nakties priimamajam gryzau namo. po to miegojau gal tris dienas ir naktis nes neturejau jegu keltis.
Vardas: janina
El. paštas:
laba, norėčiau paklausti ar vietoj citrinų sulčių galėtų būti naudojama svarainių rūgštis? Ačiū.
Vardas: sigita
El. paštas:
Ar galima bandyti valyti jei yra akmuo 2,5cm,noreciau bandyti bet bijau,anksciau esu valiusi su citrina ir aliejumi,paskutini karta buvo tikrai negerai,ir nebuvau tiek apsisvietusi,kad reikejo vel ir vel kartoti,ir per 2metus prisiauginau akmeni,ka galetumete patarti,sio metu jau pradejo po truputi skaudeti,tiesiog maudzia.Ira labai sutrumpintas zarnynas,tai jei dar reiks isoperuoti tulzes pusle,bus visiskai nebegerai9
Vardas: -
El. paštas:
ar galima bandyti valyti jei yra akmuo 2,5cm,noreciau bandyti bet bijau,anksciau esu valiusi su citrina ir aliejumi,paskutini karta buvo tikrai negerai,ir nebuvau tiek apsisvietusi,kad reikejo vel ir vel kartoti,ir per 2metus prisiauginau akmeni,ka galetumete patarti,aciu
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Ne, Aleksai, negalima. Išankstinis pasiruošimas būtinas.
Vardas: Aleksas
El. paštas:
Ar galima tiesiog išgerti karčiosios druskos kad atpalaiduotų kapiliarūs ir be jokių pasiruošimų iškart kalti aliejų su sultimis ? na netikiu kad labai jau rimtas ir sudėtingas tas procesas,tikriausia tas pat kaip po gero bal
Vardas: 123
El. paštas:
Skaičiau pas uošvius kažkokio daktarėlio knygelę, tai čia copy-paste žodis į žodį.
Vardas: nesvarbu
El. paštas:
Susidomėjome šiuo metodu papasakojus draugams. Labai dėkingai išpuolė laikas ir viską atlikome kaip ir reikia. Su žarnyno valymu + naudojant zaperį. (labai įdomus pastebėjimas buvo prie Zaper instrukcijos apie kepenų valymą - " tačiau jeigu tulžies latakuose esama parazitų jie latakams neduos išsivalyti" ) taigi viska kartu sudėjus gavosi labai gera profilaktine priemone. Man baisiausia buvo gerti citrinų sultis. Aš rinkausi ryžių aliejų, kadangi jis mažiau riebus ir skalsiau geriasi(alyvuogių turbūt nepraryčiau). Taigi geriant nepykino išgėrėme stiklinę aliejaus, stiklinę sulčių. Man blogiausia paliko kai reikėjo eiti miegoti. pradėjau atsiraugėti aliejumi kuris skatino pykinimą. po valandos miego rimtai supykino ir išvėmiau visa turinį su tulžimi. Dar niekada taip nebuvau vėmusi. Iš kart palengvėjo. Naktį miegojau ramiai. vyrui pasišalino gal apie 10 akmenukų man gal kokia 30 jeigu ne daugiau. Kūne lengvumas vidinės švaros pojūtis, bet tuo pačiu ir nuovargis jaučiasi. Metodas sakyčiau sunkokas ir daug reikalaujantis moralinio nusiteikimo, bet efektyvus ir duodantis gera rezultatą. Dėkoju už šį metodą.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
labai gerai organizmo minkštinimui naudoti kontrastinį dušą. 5-10min karštas, po to staigiai 1-2min šaltas.
Vardas: minde
El. paštas:
Kokie dar yra organizmo minkstinimo budai ? As namie turiu tik dusa kaip tinkamai su duso pagalba suminkstint organizma kas galetu patart ?
Vardas: ela
El. paštas:
Del kepenu valymosi tai jos tikrai issivalo jeigu viskas yra tinkamai atliekama , didelis veiksnys lementis nesekmes ar dar ka tai baime kai perskaitai jog gali istrikt koks akmenukas ar dar kas , bet tokie atvejai yra labai reti , labai reti ,todel nera ko nerimaut jei viskas atliekama teisingai ir kruopsciai , nereikia galvot kad va perskaiciau kad kepenis issivalyti labai gerai ir kad apsaugo nuo daug ligu imsiu ir pasidarysiu sendien pat arba rytoi , reikia tam pasiruost teoriskai ir emociskai , o tie kurie per tv ekrana ar kokie daktarelei kuriems pinigai pirmoi vietoi nei zmogus ir sako kad kepenu valymas aliejum neymanomas tik apgaule kad aliejus su citrinu sultimis suformuoja akmenis zalsvus , paprastas budas patikrinti tuos isejusius akmenis siltai kurnors padeti galima pries saule ir jie netirpsta o aliejaus suformuoti akmenis istirpsta kiti sako kad tai zarnyne buvusios ismatu akmenys bet juk mes issivalom zarnyna kruopsciai , is kepenu tikrai iseina akmenys jei neiseitu kodel po kepenu valymosi pasijuntama daug geriau nei pries nevalyma , ir tukstanciai zmoniu su savo istorijom kurie issigyde net rimtas ligas , kas nori pabandyt kepenu valyma prasom bandykit bet atminkit viska daryt kruopsciai ir rimtai o ne ant mados reikalo ...
Vardas: jorinta
El. paštas:
Labai sunku pasakyti, kas teisinga, o kas ne. Pvz. neseniai per televizorių rodė laidą ir kalbėjo apie kepenų valymą aliejumi ir citrina. Ir ką? Pasak jų, čia tik mitas. Niekas negali išvalyti kepenų, o ypač aliejus. Jis tik apsunkina kepenų veiklą, todėl žmogus ir pradeda tuštintis tamsia spalva, ir pradeda skaudėti šoną.Tuo metu kepenys labai apsisunkina. Todėl čia kiekvieno žmogaus reikalas, ką jis nuspręs daryti, ar valysis tokiu būdu kepenis, ar ne.
Vardas: Dana
El. paštas:
aprasytas kepenu valymas tikrai geras dalykas.mano drauge turejo eit operuotis po akmenu priepolio, bet savaitei atidejo ir isabande si buda.visi akmenys isejo, o jos daktaras, pamates akmenukus stiklaini nei kiek nekomentavo...as gyvenu Toronte, Kanadoj, o priemones tos pacios: eik po peiliu arba naudok smegenis....
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Kai pirmą kartą valiausi kepenis, taip pat buvo labai negera ir labai pykino ir dešinį šoną jaučiau, bet nesmarkiai Tačiau po to kai dar papildomai pasivaliau žarnyną po truputį praėjo. Blogumas man tęsėsi maždaug iki pietų. po to pradėjo gerėti, o sekančią dieną jaučiausi puikiai. Kiekvienam valymosi procesas praeina skirtingai.
Vardas: Jūratė
El. paštas:
Taigi, atlikau kepenų valymą. Ir nesitikėjau, kad bus taip negera. Taip, ryte pasišalino nemažai žalių rutuliukų (kas reikia manyti ir buvo akmenys). Tačiau visą dieną vis dar nesinori valgyti, pykina ir maudžia dešinį šoną iš nugaros pusės juosmens srityje. Stengiuosi daug gert vandens, šiek tiek kmynų arbatos. Ir tas maudimas neramina. Bijau, kad nebūtų ks nors užstrigę (bet sako, kad tuomet neiškentėčiau). Gal tai maudžia inkstus? (gal jiems nepatiko aliejus su citrina) Ar gali mausti latakus, kuriuos išjudino tie akmenėliai? O jei maudimas nepraeis ir ryt, gal tuomet jau pas tradicinius daktariukus reikia kreiptis?
Vardas: Giedre
El. paštas:
Labai panasus kepenu valymo procesas aprasytas Michalo Tombako knygoje, "Kaip sveikai gyventi 150 metu", labai viskas suprantama, kelios metodikos ir yra visi atsaykmai, ar galima valytis neturint tulzies pusles, pasak autoriaus BUTINA. :)
Vardas: e
El. paštas:
as siandien valiausi trecia kart kepenis per 1men. pagal gydytoja clark hulde regher knyga kaip isigydyti visas ligas. per pirma ir antra kart kaip ir raso knygoje issiplaus kaip kapoti siaudai spaliai panasus dariniai na taip ir buvo. o per trecia kart tai patikėkite kazkas baisaus isejo akmenu gal koki 150vnt. bandziau suskaiciuoti bet paskui pabodo yvairių dydziu kaip ir sakau kazkas baisaus. geleta nupaveikslavau brr. negaliu patikėt. ir viskas be skausmo jokio tai super.
Vardas: agis
El. paštas:
valyti tikriausiai galima.bet tik švelnesniais būdais:arbatomis, sultimis, įvairiomis dietomis.yra gera knyga "organizmo valymas" Dalia Petrauskaitė 2005m. gera knyga. mane labiau domina kitas etapas. kai pradedu maitintis po tokiu valymų su klizmomis, ateina pačios juodžiausios dienos. visas maistas tiesiog sustoja toje storojoje žarnelėje ir be žvakučiu nuo vidurių užkietėjimo niekaip nebeišsisuku.o po to daug laiko, kol visi natūralūs procesai grįžta į vėžes. Įdomu kaip sekasi kitiems ?
Vardas: agis
El. paštas:
valyti tikriausiai galima.bet tik švelnesniais būdais:arbatomis, sultimis, įvairiomis dietomis.yra gera knyga "organizmo valymas" Dalia Petrauskaitė 2005m. gera knyga. mane labiau domina kitas etapas. kai pradedu maitintis po tokiu valymų su klizmomis, ateina pačios juodžiausios dienos. visas maistas tiesiog sustoja toje storojoje žarnelėje ir be žvakučiu nuo vidurių užkietėjimo niekaip nebeišsisuku.o po to daug laiko, kol visi natūralūs procesai grįžta į vėžes. Įdomu kaip sekasi kitiems ?
Vardas: vita
El. paštas:
o jeigu as neturiu tulzies pusles, tai ar galiu daryti tokius kepenu valymus? gal kas nors ka nors zinote???
Vardas: rasa
El. paštas:
Algirdai, ka tie parazitai, esantys kepenyse?
Vardas: Laima
El. paštas:
Buvau pas toki daktara, kuris gydo hemeopatiniais vaistais, tai parase panasu metoda kepenu valymui, kuris vadinasi \"GEPAR\". Dar nebandziau - nes bijau ir negaliu prisiruosti. Tam metode irgi viska taip pat reikia daryti: ir gerti alieju ir sildyti sona ir lengvai uzkandziuati ir pasiruosti pries valyma, tik dar kazkokiu milteliu israse rusiškų (pavadinimo nepamenu). GAl kas bandet toki metoda. Ir ar si metoda irgi reikia kartoti kas met?
Vardas: -
El. paštas:
O jei man yra pasalinta tulzies pusle su akmenimis, ar galiu toki valyma atlikti
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Vaidai, kaip suprantu jūs kepenis valėte, naudodamasis visai kita metodika, nei as aprašiau savo patirtyje. Tad sunku ką ir komentuoti. Vieni is mano pažįstamų taip pat bandė valytis naudodami obuolių sultis ir taip pat nieko neišėjo. Trumpai akcentuosiu savo patirties pagrindinius punktus: 1. Geras teorinis pasiruošimas - susirašyti viską papunkčiui ką ir kada daryti. 2. Puikus organizmo paruošimas valymui - būtinos šiltos vandens procedūros. 3. Būtinai pasirinkti teisingą mėnulio fazę. 4. Pradėti nuo gero žarnyno išvalymo. 5. ir tik tada imtis kepenų valymo. Yra metodika, kur kepenų valymą galima sustiprinti įvairiomis žolelėmis, bet aš jos nebandžiau, nes man puikiai gaunasi klasikinis metodas. Kas skaito rusiškai susipažinti su ja gali http://www.genesha.ru/articles/13
Vardas: Vaidas
El. paštas:
Sveiki, as bandziau pirma karta ir panasu neisejo, tris dienas geriau tik obuoliu sultis, valymo diena sildziau nuo ryto, isgeriau kas 15 min alyvuogiu ir citrinu gerala ir .... rezultas ..... :) isejo aliejaus,citrinu bei obuoliu sulciu misinys ... bandau issiaisinti ka negerai dariau... butu malonu jeigu rastumet laiko pakomentuoti. Aciu Vaidas el.p vaidulix@gmail.com
Vardas: Mahadev
El. paštas:
Laba diena, Prieš tai komentare aprašiau šio metodo "veikimą". Paprasčiausia šis kepenų "valymas" paplites Lietuvoje ir Rusijoje, tik niekas nesusimąsto ar aplamai jis valo kepeni.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Organizmą minkštinančios procedūros, tai paprasčiausios malonios šiltos vonios vakarais. Linea, žarnyną reikia plauti tol, kol iš jo išbėgs toks pats švarus vanduo, koks į jį pateko. Klasikinė schena pagal Uokerį: 1-a savaitę klizmas darome kasdien(galima ir po kelis kartus), 2-a - kas antrą dieną, 3-ią - kas trečią , 4 - ą kas ketvirtą, toliau vieną kartą per savaitę.Sėkmingai atlikę valymosi procedūra pajusite lengvumą visame kūne. Rasai, žarnyno valymo procedūros efektingiausios tik per priešpilnį ir delčią, nes per jaunatį ir pilnatį organizmas viską kaupia savo viduje, o per priešpilnį ir delčią atvirkščiai yra skatinamas veikti iš vidaus į išorę.
Vardas: s
El. paštas:
o kaip organizmo “minkštinimo” procedūros atliekamos?
Vardas: Mahadev
El. paštas:
Gerbiamieji, Čia nėra jokio kepenų valymo. Visą turtą sudaro aliejaus ir cirtinos rūkšties reakcijos padariniai. Pagalvokite, ar gali tokie gumulai praeiti per kepenų latakus. Pagarbiai, Mahadev
Vardas: Živilė
El. paštas:
Tikrai norėčiau pabandyti išsivalyti kepenis, tačiau auginant du mažus vaikus neatrasčiau laiko visą dieną šildyti kepenų sritį. Todėl norėjau paklausti gal galima to nedaryti, o gal galima tai daryti ženkliai trumpiau?
Vardas: aviad
El. paštas:
dabar valausi zarnyna(poliklinikoje su aparatu),po dvieju dienu bandysiu valyti kepenis jei baime nepaims virsu, truputi nrjauku, kad kokiais aokmenukais neuzsikimstu latakai, nes tada ... jau reiks specialistu pagalbos,
Vardas: alina
El. paštas:
tikrai idomu,noreciau isbandyti,bet truputi baisu,pas mane susiaureje tulzies latakai,kepenys pariebeje,o kai valgau astriai,skauda desini sona,turbut kepenis
Vardas: Audrikė
El. paštas:
Ačiū, Algirdai, už išsamų aprašymą:). O jį radau, nes ieskojau info, kas gi ten iš manęs \"išėjo\"? Jūsų straipsnelyje radau. Kepenis valausi jau 15 metų: pradžioje du sykius per metus, vėliau vis rečiau. Šis kartas - po gerų trejų metų pertraukos. Ir tikiuosi, jog užbėgau rimtai ligai už akių:). Linkiu sėkmės, energijos, daug jaunatviško džiaugsmo!