Nauja N.I.Kurdiumovo knyga

N.I.Kurdiumovo knygą "Santarvė vietoje kovos" perskaičiau tris kartus. Knyga nepaprastai naudinga  visiems ir turintiems nedidelį sklypelį , ir stambiems ūkininkams, turintiems didelius plotus dirbamos žemės.


Joje kalbama apie tokis dalykus,  apie kuriuos anksčiau nesusimąstydavai - landšaftą. Pasirodo,  jis yra ypatingai svarbus  Ir mikroklimato sukūrimui ir palaikymui, ir derliaus didinimui, ir žemės apsaugai ir kt.

 

Atkreipiamas dėmesys į augalų simbiozės svarbą. Visas skyrius skirtas naudingiems vabzdžiams. Besidomintys sliekais ir biohumusu taip pat pasisems ypač naudingų žinių. Viskas remiasi praktine patirtim.  Atskleidžiami  praktiniai niuansai ir paslaptys, kurių jokioje kitoje literatūroje nerasite.

 

Abejojantiems ir netikintiems, kad gamtinę žemdirbystę  galima pritaikyti dideliuose plotuose ir gauti  apčiuopiamos materialios naudos,  yra pateikti konkretūs pavyzdžiai. Jiems skirtas atskiras ekonominis skyrius,  kaip pelningai tvarkytis ūkyje.

 

Nurodyti konkretūs kontaktai žmonių ir ūkių vadovų, užsiimančių būtent gamtine žemdirbyste. Visi kviečiami bendradarbiauti, dalintis patirtimi, siūloma pagalba praktiniais klausimais.

 

Ir pabaigoje paties Nikolajaus  Kurdiumovo žodžiai apie šią knygą:

 

                      Brangus skaitytojau!

 

Jūsų rankose  žadėtoji knyga apie tai, kaip gyventi žemėje be chemikalų ir trąšų. Čia yra viskas: derlingumo pagrindai, agrocenozių pastovumas, saugi agronomija ir landšaftas. Bet svarbiausia – parodyti sėkmingos gamtinės žemdirbystės praktikos pavyzdžiai.

 

Dabar daugelis gamtinės žemdirbystės agronomų sako: žmogus negali pagerinti gamtos.

 

Rašo: bet kuris nukrypimas nuo gamtos iš anksto pasmerktas žlugti.

 

Manau, tai kraštutinumas. Mes galime pagerinti gamtą!

 

Tiesiog mes dar nesuvokėme ir neįsisavinome tuos metodus, kuriais ji taip ilgai ir sėkmingai gerino pati save.

 

Ką gi, įsisavinkime juos kartu!

 

Nuoširdžiai jūsų, Nikolajus Kurdiumovas

 

Skaitytojų pageidavimu, knyga kietais viršeliais ir su spalvotom nuotraukom.  Ją jau galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Komentarai

* pažymėti laukai yra privalomi


Saugos kodas:

Vardas: Aurelija
Data: 2016-02-15
El. paštas: aura.domino@gmail.com
Jei manote, kad galite pagerinti gamtą, o jei toks Jūsų tikslas - per mažai kartų knygą perskaitėt.